UAB «BIOFABRIKAS»
Statikų g. 9, Statikų km., Deltuvos sen., LT — 20123 Ukmergės raj.
Įm. kodas 182705844
PVM kodas LT 827058415
A/s LT 407300010151778534

SWEDBANK AB Lietuva, Ukmergės sk.
Tel.: 8-340-63647, faksas 8-340-63187
El. paštas: sekretore@biofabrikas.lt

Generalinis direktorius — Benediktas Urbonavičius
Tel.: 8-340-63647

Finansų direktorė — Remigija Žilytė
Tel.: 8-340-63619
El. paštas: finansai@biofabrikas.lt

Kokybės vadovas — Reda Šniokaitė
Tel.: 8 340 63647 mob. 8-675 59495
El. paštas: laboratorija@biofabrikas.lt

Pardavimų vadovas – Alvydas Šimkus
Tel.8 612 96161 alvydas@biofabrikas.lt

Gyvulininkystės ir žuvininkystės vadybininkas — Remigijus Urbonas
Tel.: 8-698-33963
El. paštas: remigijus.u@biofabrikas.lt

KONSULTANTAI

Pardavimų vadybininkai

Benita Valienė
Tel.8 61126834
pardavimai@biofabrikas.lt

Kristina Ruzgienė
8 611 26831
kristina@biofabrikas.lt

Pienininkystės, galvijininkystės, avininkystės klausimais —

Mindaugas Banys
Tel.: 8-675 59495
El. paštas: mindaugas@biofabrikas.lt

Pienininkystės, galvijininkystės, kiaulininkystės ir paukštininkystės klausimais Latvijoje

Dzintars Žukovskis

Tel.: +371 2 3559366
El. paštas: dzintars@biofabrikas.lt

Produkcijos naminiams gyvūnams ir rodenticidų (nuodų graužikams) klausimais
Donata Tamošiūnienė
Tel.: 8 611 26838
El. paštas: donata@biofabrikas.lt

Mobilių parduotuvių konsultantas
Vladimiras Rylejevas
Tel.Nr. 8-610 45026

Parašykite mums