UAB „BIOFABRIKAS“
Statikų g. 9, Statikų km., Deltuvos sen., LT – 20123 Ukmergės raj.
Įm. kodas 182705844
PVM kodas LT 827058415
A/s LT 407300010151778534

SWEDBANK AB Lietuva, Ukmergės sk.
Tel.: +370 340 63647, faksas +370 340 63187
El. paštas: sekretore@biofabrikas.lt

Generalinis direktorius – Benediktas Urbonavičius
Tel.: +370 340 63647

Vyr.finansininkas-Vytautas Vasiliauskas
Tel.:
El. paštas: vytautas@tezaurus.lt

Kokybės vadovė – Reda Šniokaitė
Tel.: +370 340 63647 mob. +370 686 11232
El. paštas: laboratorija@biofabrikas.lt

Pardavimų skyriaus vadovas – Alvydas Šimkus
Tel.+370 612 96161 alvydas@biofabrikas.lt

Pardavimų skyriaus logistė  – Deimantė Buliauskaitė                                                      Tel.+370 611 26834 pardavimai@biofabrikas.lt

Pardavimų vadybininkai

Pienininkystės, galvijininkystės, kiaulininkystės ir paukštininkystės klausimais

Remigijus Urbonas

Tel.: +370 698 33963                                                                                                           El. paštas: remigijus.u@biofabrikas.lt

Mindaugas Banys
Tel.: +370 675 59495
El. paštas: mindaugas@biofabrikas.lt

Jolanta Autukienė                                                                                                            Tel.:+370 611 26833                                                                                                                El.paštas: jolanta@biofabrikas.lt

Produkcijos naminiams gyvūnams ir rodenticidų (nuodų graužikams) klausimais
Donata Tamošiūnienė
Tel.: +370 611 26838
El. paštas: donata@biofabrikas.lt

Konsultantai Latvijos Respublikai

Alvydas Šimkus  ; Mindaugas Banys

Tel.: +370 612 96161 ; +370 675 59495
El. paštas: alvydas@biofabrikas.lt ; mindaugas@biofabrikas.lt

Mobilios parduotuvės konsultantas -(maršruto informacija,prekių užsakymas)                Vladimiras Rylejevas
Tel. +370 610 45026

Parašykite mums